Kým jsem pro vás

Jsem průvodce přechodových procesů. Ve vaší situaci, kdy se točíte v kruhu, ztrácíte sílu, či cítíte, že je něco co vás přesahuje ... vás mohu doprovodit. Na naší společné cestě se podíváme na principy fungování vztahů a vzájemné souvislosti. 

 

Nikdo nás neučil, jak spolu se vším souvisíme. Jak si můžeme ovlivnit a jak tvoříme svůj život... a proto jsou některá zjištění velmi překvapivá.  O to více vás překvapí, jak můžete pozvat hojnost a radost do svého života. Jak do něho může vstoupit respekt a síla - a nemluvím, zde o žádné fyzické převaze.

 

Jak si získáte respekt a úctu a jak vám bude projevována. Jak vytvoříte se svým partnerem harmonický pár a stanete se úžasnými rodiči pro své milované děti.

 

Doprovodím vás a raduji se z vašich pokroků a vývoje:)

 

 

 

O mně

 

Jsem! Jsem žena...  tak tohle je nejtěžší stránka tohoto webu. 

 

Jak se v pár řádcích představit? 

Která je ta věta, která v tobě vyvolá pocit důvěry? Fakulta, kterou jsem studovala? Zájmy, které mám? Věk?

 

Už to, že čtete tento profil, říká cosi o naší vzájemné rezonanci. Nebo, že by zvědavost?

 

Skrze některé informace si mne jistě lépe představíte, ale představa je stále jen obraz ve vaší hlavě. Trochu vám jej vyobrazím. Vystudovala jsem PF - obor biologie a TV, absolvovala nespočet různých sportovních kurzů a školení, závodně plavala a byla pár let v reprezentaci ČSSR, učila na VŠ - na katedře tělesné výchovy, vychovala syna, pochovala manžela, ztratila práci ředitelky sportovního centra, abych potom, když jsem si myslela, že je nejhůře, našla sama sebe. Vydala jsem se na studijní pobyt do ciziny bez znalosti jazyka, zažívala osamocení, radost a odvahu, obrovskou lásku, ve které jsem rozpoznala závislost a zjistila, jak opravdová láska vypadá a jak jí dosáhnout. Hledala jsem svou podstatu a našla ženu a její sílu. Pochopila jsem význam mužského a ženského principu, dynamiku vztahů a sílu a schopnost tvoření si všeho tady a teď. Jsem stále na cestě a každý den o krok dál. Stejně jako každý z vás. 

 

Mohu být dál v některé z mých životních zkušeností, podpořených velkou znalostí souvislostí. Mou dovedností a předností je schopnost vidění celku a propojení jednotlivých dílčích věcí a událostí ve srozumitelný celek. 

 

Vše co mne v životě potkalo, mě utvářelo a zanechalo ve mně stopu... ale to je můj příběh. Můj příběh mě nejlépe vybavil na můj život a může být inspirací pro tebe.

 

Jsem průvodce, jenž může ukázat a zprostředkovat tvou osobní zkušenost tebe se sebou. Pomohu ti vidět sebe. Tvůj příběh je tvé vodítko, já posvítím na místa, kde nevidíš souvislosti a kde bys je ani nehledal(a). Přestože jsem prošla buddhistickou naukou, nedržím se jednoho směru. Pracuji s přítomností a s principy, které pak přesahují mnohé nauky. Pracuji s metodami a s moudrostí dávných kultur. Využívám různé techniky, které se často učí izolovaně. Mne však zajímá celek, zajímá mne jádro, podnět a důvod – zajímá mne princip a ten ti chci ukázat.

Budeš-li chápat princip, budeš-li rozumět dynamice vztahů a souvztažnosti, budou najednou mnohé situace života srozumitelné.

Neříkám, že budou lekce života najednou lehké. Nebudou. Neříkám, že pochopením se vše vyřeší. Teprve pochopením začne tvá cesta ke změně. A budeš-li chtít, mohu tě na ní doprovázet.

 

Zajímá mne tvůj příběh. Zajímá mne tvá cesta. Mým cílem je nebe na zemi, mým cílem je být šťastná. Máme-li něco společného, těším se na naše setkání.

 

Moje oblíbené motto: „Problémy nejsou, existují pouze situace.“

 

S láskou Monika

 

 

Fotogalerie: O mně