můj přínos pro vás

Na základě svých osobních zkušeností a schopností vám ukáži cestu k vaší celistvosti, k vaší osobní svobodě a spokojenosti.

Pokud půjdete cestou sebepoznání a uvědomíte si své potřeby a touhy, rozpoznáte i způsoby jak naplnit svůj život štěstím a radostí. Jak vpustit do svého života hojnost, mladistvost a lehkost.

Abychom mohli tvořit svůj život podle svých přání, je třeba rozpoznat, kdy naše touhy přicházejí z hlouby naší duše a kdy jen stojíme před někým s prázdným kalíškem svých hodnot a říkáme mu: dolej mi!

Jak poznám kdy jsem závislá na okolí a nejsem svobodná sama za sebe?

Jak poznám kdy mé štěstí je v rukou ostatních a není v rukou mých?

 

Nabízím vám přednášky a osobní konzultace týkající se vaší síly a sebejistoty. Nabízím vám víkendové či týdenní pobyty zaměřené na váš osobností rozvoj v mnoha souvislostech podle vaší aktuální potřeby.

Mohu být vaší průvodkyní na cestě uvědomění si své hodnoty, kterou nesete. 

Tolik bylo pošlapáno naše ženství, tolik bylo řečeno o nečistotě ženy v čase menstruace, tolik byla zapovězena nahota jako přirozenost... až se mnohé zvrhlo v zakázaná témata, v tabu, že ani my si často neumíme položit zcela základní otázky v přístupu k životu, k výchově dětí.

Je čas povolat zpět naše dávné zkušenosti, naši intuici, tvořivost a jemnost. Naši schopnost empatie a citlivosti, kterou nemusíme skrývat. Je čas používat svou jemnost jako nástroj síly  - neboť s jemností se nebojuje, na tu se reaguje. Je konec soupeření a bojů a prosazování.

Nyní vládne žena svými zbraněmi... a těmi jsou LÁSKA za doprovodu intuice, radosti a tvořivosti. Žena pozvedá své zbraně, aby mohla zasáhnout a rozlít svou lásku skrze sebe na vše ve svém okolí.

Žena musí povstat sama před sebou. Udělat to nejtěžší, podívat se na sebe. Chtít vidět a změnit sebe, pochopit sebe, přijmout sebe samu. Poznat principy tvoření, dynamiku a zákonitosti vztahů, toku energie a skrze toto uvnitř sebe zazáří pro ostatní.

Máte-li odvahu a touhu, máte-li chut' být šťastná a potřebujete-li průvodce, cítíte-li ke mě důvěru kontaktujte mne